Předschváleno.cz Logo

Se zápisem v registru může být půjčka nedostupná

Banky kontrolují žadatele o úvěr v registrech úvěrů. Pokud zjistí, že jde o notorického neplatiče, který své závazky nesplácí v termínu nebo dokonce vůbec, nový úvěr zřejmě nedostanete. Člověk se do registru dlužníků může dostat už jen tím, že opožděně zaplatí za fakturu. Pokud i vy máte resty v placení, je velmi pravděpodobné, že se vaše jméno v některém z registrů nachází.

Kontrola registrů

Zápis v registru se eviduje během celého trvání závazku i několik let po jeho splacení. Poskytovatelé bankovních půjček většinou zjišťují důvod, pro který byl zápis do registru proveden. Banky posuzují každou žádost o půjčku individuálně a posuzují zejména to, zda žadatel nesplácel sporadicky nebo zda byl v prodlení s více splátkami. Také je důležité, zda je nesplácení opakovaně u více věřitelů nebo se jedná jen o ojedinělé výpadek.

Bez registru úvěr v bance nedostanete

Vyhnout se posuzování a zkoumání úvěrových registrů v bance, se nedá. Banky si proklepnou každého žadatele o úvěr a čím je hodnota úvěru vyšší, tím důkladněji. Do úvěrového registru může banka nahlédnout jen s vaším souhlasem, ale ten je nutné podepsat předem u každé žádosti o úvěr.

Požádejte si o výpis z registru

Pokud váháte a nejste si nejste jisti, zda máte v registru úvěrů nějaké záznamy, můžete si tuto skutečnost snadno ověřit. Požádejte si o on line výpis z bankovního či nebankovního registru ještě před tím, než si o úvěr požádáte, abyste se vyhnuli případnému nemilému překvapení. Na webu www.kolikmam.cz si můžete snadno výpis z registru obstarat a tím budete mít své finanční závazky pod kontrolou. Z výpisu poté můžete vyčíst jednotlivá fakta o dluzích a případné dotazy potom směrovat na konkrétního poskytovatele, který o vás vykázal negativní záznam. Vězte, že registry obsahují nejen negativní, ale i pozitivní záznamy, tedy ty, které řádně splácíte.

Nebankovní půjčka jednoduše a rychle

I když jste nespláceli, neznamená to, že už nikdy žádný úvěr nedostanete. Jistou šanci skýtá půjčka bez registru a Solusu. Registry zpravidla uchovávají historii o půjčce ještě 5 let poté, co došlo ke splacení. Pokud ale potřebujete půjčku nutně, máte zápis v registru a pro banku jste z nějakého důvodu nebonitní klient, nezbývá vám nic, než se porozhlédnout po nabídce nebankovních úvěrů. Nebankovní půjčka může být v tomto případě vhodným řešením. Získání nebankovní půjčky zabere méně času a vyřízení není tak složité, jako v bance. Registry nemusí být překážkou, protože jsou jednotlivé žádosti o nebankovní půjčku posuzovány individuálně.

Ověřené rychlé nebankovní půjčky

Ověřené nebankovní půjčky většinou vyřídíte bez poplatků předem. K získání rychlé nebankovní půjčky navíc nepotřebujete ani ručitele. Rychlé půjčky jsou bezúčelové a můžete je použít na úhradu účtů, nákupů, vybavení, dovolenou či pro jiný účel. Rychlé půjčky snadno vyřídíte z domova pomocí internetu a není nutné navštěvovat pobočky kvůli podpisu smlouvy. Vše lze vyřídit on line a peníze se odesílají obvykle ihned po schválení.

Datum: 2.12.2018

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.