Předschváleno.cz Logo

Půjčka bez doložení příjmu

Obrací se k Vám všichni zády, protože nemůžete nebo nechcete doložit Váš příjem? Existuje půjčka bez doložení příjmu, která Vaše příjmy striktně neřeší a je dostupná i nezaměstnaným a každému, kdo nechce dokládat příjem. Rozhoduje celková schopnost splácet. Vhodná je také pro ty, kteří příjem mají, ale není dostatečný. Půjčka bez příjmu Vám poskytne potřebné finance.

půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Půjčka bez prokazování příjmu a bez zástavy

Jednou z variant půjčky bez doložení příjmu je varianta, kdy poskytovatel po Vás nemusí chtít doložit příjem, ale vyžaduje zástavu nemovitostí. Střechu nad hlavou ale většina nemůže nebo nechce zastavit. Jednou z posledních variant je krátkodobá půjčka do 5000 až 1000 tisíc Kč, která se příležitostně dá sjednat bez prokazování příjmu.

Půjčka ihned ONLINE

Nemáte jak doložit své příjmy a potřebujete peníze ihned? Půjčka bez doložení příjmu ihned je rychlou a nenáročnou variantou, jak si zajistit překlenout nedostatek peněz a získat půjčku několik tisíc za pár minut.

Doložení příjmu

U bank a řady nebankovních poskytovatelů půjček budete vyzváni k potvrzení příjmu. To se děje na základě písemného prohlášení zaměstnavatele, u osvč daňovým přiznáním, nebo potvrzením daného formuláře, který Vám dá poskytovatel půjčky. Půjčka bez prokazování příjmu tento krok nevyžaduje.

Půjčky bez doložení

Dokládat příjem není jedinou komplikací, která Vás na cestě za půjčkou může potkat. Dokládat lze například také účel, na který půjčku čerpáte, dokládají se registry dlužníků, které prozradí o řádném splácení Vašich dalších bohužel půjček vše.

Důležitá je bonita

Jestli Vám bude půjčka poskytovatelem schválená nebo ne závisí převážně na tom, jak jste schopni půjčku splácet.

Datum: 14.5.2015

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.