Předschváleno.cz Logo

Půjčka pro nezaměstnané

V minulosti bylo téměř nemožné, aby nezaměstnaní lidé získali půjčku, protože nepředstavovali pro poskytovatele úvěrů dostatečnou záruku, že své závazky splní. Tyto doby jsou naštěstí dávno pryč a v dnešní moderní a pokrokové době existuje několik nebankovních společností, které půjčí nezaměstnaným osobám.

půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Krátkodobá půjčka nezaměstnaným

Půjčka pro nezaměstnané patří mezi krátkodobé rychlé půjčky a společnosti, která je mají ve své nabídce, Vám můžou poskytnout částku od 500 až po 15 000 Kč na dobu 30 dní. Důležité je ale zmínit, že první půjčka je obvykle stanovena do výše 5 000 Kč a teprve u opakovaných žádostí se tato hranice navyšuje až do maximálního limitu. Celá půjčka včetně poplatků je splatná jednorázově na konci dohodnuté doby splatnosti.

Půjčka pro překlenutí období bez práce

U bank a řady nebankovních poskytovatelů půjček budete vyzváni k potvrzení příjmu. To se děje na základě písemného prohlášení zaměstnavatele, u osvč daňovým přiznáním, nebo potvrzením daného formuláře, který Vám dá poskytovatel půjčky. Půjčka bez potvrzení o příjmu tento krok nevyžaduje.

Půjčka s mírnými podmínky

Půjčka pro nezaměstnané si neklade žádné zvláštní podmínky – dosáhne na ni každý plnoletý žadatel s trvalým pobytem na území ČR, běžným účtem, mobilním telefonem a přístupem na internet. Vzhledem k tomu, že nutně nedokládáte své příjmy a úvěrové registry nemusí bránit schválení, půjčku vyřídíte během pár minut a výsledek žádosti Vám přijde obratem na email nebo SMS zprávou. V případě, že nemáte k dispozici běžný účet nebo na něj máte uvalenu exekuci, můžete si nechat peníze vyplatit na ruku nebo složenkou.

Půjčka není řešení

Pokud jste nezaměstnaní a nedostává se Vám peněz, nepropadejte iluzi, že půjčka Vaši situaci vyřeší. Řešením je jedině snaha o získání trvalého zaměstnání. nabídky práce naleznete například na www.jobs.cz. Specializované internetové servry a pracovní agentury Vám se sehnáním nové práce pomohou.

Datum: 16.9.2015

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.