Předschváleno.cz Logo

Ušetřete na povinném ručení místo půjčky

Auto je nejdražší člen domácnosti, do něhož měsíčně investujeme několik set až tisíc korun na jeho provoz a údržbu. Každý majitel registrovaného motorového vozidla navíc musí uzavřít a platit povinné ručení. Tato pojistka slouží k pokrytí škod, které způsobí vlastník vozidla. Povinné ručení stojí ročně několik tisíc korun, ale dobrou zprávou je to, že se na něm dá výrazně ušetřit. Jak na to?

Využijte nabídek pojišťoven

Na internetu naleznete srovnávače povinného ručení a po vyplnění údajů k vozidlu Vám během několika minut vygenerují několik nabídek od jednotlivých pojišťoven za zvýhodněné ceny. Povinné ručení Vám rovněž zlevní věrnostní akce pojišťoven. Pokud si u nich sjednáte více druhů pojištění, můžete získat slevu 5 až 10 % na povinném ručení.

Vyberte si platbu jednou ročně

Výši povinného ručení Vám sníží uzavření smlouvy přes internet a výběr frekvence placení pojistného jednou ročně. Uspořit můžete až 25 %, než kdybyste toto zákonné pojištění vyřizovali na pobočce. Peníze ušetříte i při platbě bankovním převodem nebo kartou. Lze sjednat také na půjčku, ale není to moc rozumné, neboť půjčka ručení prodražuje.

Jezděte bez nehod

Za každý rok bez nehod získáte slevu 5 % z ceny pojistného. Maximální slevy na povinném ručení dosáhnete po 120 měsících bezeškodného průběhu, a to až ve výše 60 %. Na tuto slevu můžete dosáhnout i jako čerstvý řidič za podmínek, že si necháte převést bonusy od rodinného příslušníka.

Přistupte na spoluúčast

Považujete se za dobrého řidiče? Povinné ručení se Vám zlevní, když se budete podílet na vyplacení odškodného v případě nehody. Uvažujte o tom tehdy, když auto používáte pouze na krátké cesty nebo pro přepravu po městě.

Uzavřete pojištění ve vhodný čas

Pojišťovny přichází na jaře a na podzim se slevami na povinném ručení a se zajímavými akčními nabídkami, naopak v létě a v zimě je po pojištění největší poptávka a ceny jsou na svém vrcholu.

Datum: 23.6.2016

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.