Předschváleno.cz Logo

Půjčka EverydayPlus před výplatou

Finanční rezerva poslouží při neočekávaných výdajích a zadluženým rodinám dává jistotu, že v případě výpadku příjmu budou mít peníze na splátky. Mějte i Vy po ruce volné finanční prostředky díky flexibilnímu úvěru EverydayPlus, a to až do výše 35 000 Kč bez fixního ročního poplatku a jiných skrytých poplatků.

výhody


Vyplnění žádosti během chvíle

Půjčka EverydayPlus patří mezi nebankovní revolvingové úvěry. Pro získání této půjčky vyplníte on-line žádost a během 15 minut se dozvíte výsledek. Po schválení půjčky můžete ihned provést výběr peněz ze svého uživatelského účtu nebo zasláním SMS zprávy. Uzavření smlouvy je zcela zdarma, platíte pouze poplatek z čerpané částky. Jednou měsíčně obdržíte přehledný výpis o všech provedených transakcí.

Splatnost na konci následujícího měsíce

Peníze můžete libovolně vybírat v rámci schváleného limitu a v minimální výši 100 Kč. Převod finančních prostředků probíhá v pracovní dny mezi 7 až 19 hodinou. Výběry z revolvingového účtu splácíte vždy na konci následujícího měsíce nebo můžete využít možnost splátek. V případě až třech prodlení se splátkou Vám poskytující společnost naúčtuje pokutu.

Požádejte o půjčku i Vy!

Flexibilní úvěr EverydayPlus pomůže z finanční nouze žadatelům, kteří jsou občany ČR ve věku nad 18 let, s pravidelným příjmem, vlastním bankovním účtem, e-mailovou adresou a mobilním telefonem.

Opakované čerpání kdykoliv

Po odeslání žádosti klient odešlete ze svého účtu odměnu ve výši 1 Kč za vytvoření uživatelského účtu, která zároveň slouží pro ověření čísla běžného účtu. Peněžní prostředky čerpáte do sjednaného úvěrového limitu, a to opakovaně po celou dobu účinnosti smlouvy. Kdykoliv budete potřebovat, převedete si libovolnou částku na bankovní účet, což představuje vítanou pomoc zejména ve dnech před výplatou.


Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.