Předschváleno.cz Logo

BRKI - Bankovní registr klientských informací CBCB

Czech Banking Credit Bureau, a.s. provozuje Bankovní registr klientských informací (BRKI) a sídlí na adrese: Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00 Praha 4. Se společností se můžete spojit na telefonním čísle 277 778 600 nebo 242 438 600.

K čemu slouží BRKI?

V BRKI se evidují všechny závazky klientů bank. Co z tohoto registru zjistíte? Dozvíte se z něj informace, které jsou o Vás bankou zaznamenány. Zároveň jsou v něm evidovány veškeré Vaše závazky vůči bankám – úvěry, kontokorenty, kreditní karty, přečerpání účtu nebo žádosti o úvěry. Prostřednictvím CBCB banky sdílejí a čerpají informace o bonitě, úvěruschopnosti a důvěryhodnosti klientů bank. BRKI také řeší případné stížnosti a připomínky klientů, jestliže zjistí nepřesnosti v informacích zpracovaných tímto registrem.

Organizátor BRKI

Provozovatelem Klientského centra a organizátorem jednoho z největších českých úvěrových registrů Bankovního registru klientských informací je společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Ta zároveň provozuje registr finančních poradců ELIXIR a registr platebních informací RPI. Klienti CRIF si mohou stáhnout aplikaci Cribis s více než 10 miliony podnikatelských subjektů a fyzických osob z České republiky a ze Slovenska.

Klientské centrum

Přes Klientské centrum mohou klienti bank požádat online o výpis z registru BRKI a zároveň si mohou hlídat data zapsaná do registru. Každá osoba má možnost dotázat se v registru na fyzickou či právnickou osobu, zda nemá exekuci. Za výpis z BRKI na počkání zaplatíte 200 Kč, za doručení poštou 200 Kč + poštovné a za vyřízení online 100 Kč.

Klientské centrum má otevřeno v pondělí a ve středu od 9 do 18 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8 do 17 hodin a v pátek od 8 do 16.30 hodin. Služby nabízené v Klientském centru naleznete on-line na webových stránkách www.kolikmam.cz.

Půjčka bez registru

Pokud máte záznam v bankovním registru, můžete vyzkoušet půjčku bez registru u nebankovních společností, které tento registr nepoužívají, nebo do něj nenahlíží.

Datum: 2.4.2018

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.