Předschváleno.cz Logo

Jak na půjčku z kreditky

Všichni máme kreditní kartu....omyl, to čím většina lidí platí v obchodech je platební, nebo-li debetní karta, vydávána bankou ke každému běžnému účtu. Na rozdíl od debetní karty je kreditní karta nezávislá na vašem bankovním účtu. Jednoduše řečeno, nemusíte mít účet v bance, aby jste získali kreditní kartu.

Výhodná půjčka

Kreditní karta je forma opakované půjčky, kdy čerpáte úvěr, který později bance splatíte. Pro vydání kreditní karty musí žadatel splňovat určité podmínky a nemusí být tak snadné ji získat. Každá banka či nebankovní společnost má svou nabídku a pravidla pro vydání kreditní karty.

Vyřízení kreditní karty

Tak jako u každého jiného úvěru je i vydání karty podmíněno několika požadavky. V dnešní internetové době už je získání kreditní karty otázkou pár minut u počítače. Nejdříve je nutné zapřemýšlet na co budete kreditní kartu využívat a porovnat tak nabídky jednotlivých společností. Ušetřit čas s vyhledáváním nabídek si můžete díky online srovnávačům, kterých na internetu seženete hned několik. Po vyplnění on-line žádosti budete obratem kontaktováni pro dojednání všeho potřebného. Rychlost vyřízení a vydání karty záleží na dodání všech dokumentu, v co nejkratší době.

Je také důležité zmínit, že vydání kreditní karty je určeno pouze pro osobní spotřebu nikoliv pro podnikatele. Podnikatel si kreditní kartu samozřejmě vyřídit může, ale musí s ní platit pouze potřeby pro osobní využití, nikoliv pro podnikání..

Podmínky pro získání kreditní karty

První podmínkou pro vydání kreditní karty je věk – stanoven na minimálně 18 let. Některé společnosti mají také horní hranici pro vydání a to 60 až 65 let. Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti ( rodný list, cestovní pas, řidičský průkaz).

Druhou důležitou podmínkou je tzv. ověření schopnosti splácet úvěr z kreditní karty. Zjišťuje se trvalý příjem ze zaměstnání nebo samostatné výdělečné činnosti, popř. důchod. Každý finanční ústav má obecně stanovenou minimální hranici tohoto čistého měsíčního příjmu. Po schválení vydání kreditní karty vám banka či nebankovka určí kreditní limit.

Po vydání karty už nebrání nic v jejím využívání. Dobře si hlídejte dobu splácení úvěru z kreditní karty a snažte se zaplatit v bezúročném období. Pokud tento termín nedodržíte, naskočí vám docela vysoké úroky, u některých karet až 30%.

Nevybírejte z bankomatu

Kreditní karty slouží hlavně k placení v obchodech, a proto se vyhněte vybírání peněz z bankomatu. Poplatek bývá velmi vysoký, i když vyberete jen malou čásku a navíc je částka okamžitě úročena.

Datum: 28.6.2017

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.