Předschváleno.cz Logo

Poskytovatelé půjček

Přehled finančních společností a poskytovatelů bankovních i nebankovních půjček.

Půjčka EverydayPlus

Flexibilní úvěr EverydayPlus, a to až do výše 35 000 Kč bez fixního ročního poplatku a jiných skrytých poplatků.

Zaplo půjčka

Pokud vám chybí pár tisíc do výplaty, může být řešením rychlá půjčka. Jednou z možností rychlých půjček je mikropůjčka Zaplo. Půjčit si můžete od 1 000 – 20 000 Kč se splatností od 7 až do 30 dnů.

Poštovní půjčka

Poštovní půjčka patří mezi nejdostupnější půjčky vůbec a to díky tomu, že ji lze vyřídit na kterékoliv poště v České republice i online. Díky ní si tak můžete splnit své sny, realizovat vysněné plány a pořídit si to, po čem toužíte. Půjčit si lze 20 000 – 800 000 korun a to až na 8 let.

Kamali půjčka

Využijte možnost půjčit si na cokoliv bez ručitele s Kamali půjčkou. Oblíbená férová půjčka Kamali nabízí možnost půjčit si od 1.000 až 10.000 korun novým klientům a stálým až 20.000 Kč na 30 dnů. Poplatek činí za každých půjčených tisíc korun aktuálně 33 Kč. V nabídce je taky velká půjčka až 250 000 Kč.

Kimbi půjčka

Kimbi, jako nový produkt prověřené nebankovní společností Zaplo Finance, nabízí dlouhodobou flexibilní půjčku od 10.000 Kč až 60.000 Kč na cokoliv potřebujete, bez ručitele a zástavy. Splatnost této půjčky je v rozmezí od 3 do 24 měsíců.

VIA SMS půjčka

Půjčky už od 100 korun. Pro nové klienty je strop půjčky stanoven na 8.000 Kč a pro stávající klienty, kteří si půjčují opakovaně, je horní hranice až 20.000 Kč. Doba splatnosti je v rozmezí 7 až 30 dnů, bez ohledu na hodnotu půjčky. Dostupnou Via SMS půjčku lze vyřídit bez zbytečného papírování.

CreditPortal půjčka

Každému, komu aktuálně chybí až 30 000 Kč nabízí pmocnou ruku půjčka CreditPortal. Ta je k dispozici od částky 500 Kč na 5 až 30 dní. Půjčka nabízí možnost prodloužení splatnosti a je určena všem, kteří mohou doložit svůj příjem. Nahlíží se do registrů dlužníků, ale schválení je možné i přes nagativní záznam.

Citibank půjčka

Společnost Citibank nabízí oblíbený úvěrový produkt. Jedná se o rychlou půjčku bez ručitele, u které se obejdete bez návštěvy pobočky a bez vyptávání, na co peníze využijete.

Japonská půjčka

Japonská půjčka přináší při samotné žádosti přehled, kolik si můžete půjčit, na jak dlouhou dobu a jak vysoká je splatná částka včetně poplatků. Poprvé je Vám k dispozici částka až 4 999 Kč, při dalších žádostech až 15 000 Kč a se stejnou dobou splatnosti, tj. 30 dní.

GE Money bank půjčka

Již řadu let je na našem trhu Expres půjčka, která se stala hojně využívaným a oblíbeným produktem pro řadu žadatelů.

Datum: 6.11.2016

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.