Předschváleno.cz Logo

Konsolidace půjček

To, že má dnes někdo více úvěrů než jeden, se stává bohužel běžnou praxí. Nabídky půjček jsou nekonečné, záleží tedy na uvážení každého jedince, kolik se rozhodne prostřednictvím úvěrů vypůjčit. Avšak v případě, že máte více úvěrových produktů, adekvátně Vám také rostou výdaje, se kterými musíte při řádných splátkách počítat.V této situaci se vyplatí sloučit veškeré půjčky do jednoho úvěru, což přináší celou řadu výhod.

Citibank půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Výhody konsolidace

Sloučení půjček přináší mnoho výhod. Největší z nich je úspora. Každý měsíc budete platit méně, a to díky výsledné snížené měsíční splátce. Odpadnou Vám také mnohé poplatky spojené s každou půjčkou zvlášť. Konsolidaci půjček nabízí množství bankovních, tak i nebankovních institucí. V  jednotlivých nabídkách jsou však mnohdy rozdíly, vyplatí opravdu pečlivě vybírat.

Možnost dodatečné půjčky

Další předností konsolidace je možnost získat v rámci konsolidace dodatečnou půjčku za nových, výhodnějších podmínek.

Kde konsolidovat?

Konsolidaci nabízí jak banky tak mnohé nebankovní úvěrové instituce. Nebankovní konsolidace je méně náročná na splnění požadovaných podmínek a bonitu. V některých případech se vyplatí konsolidace s ručením nemovitostí. Zejména pak v případech, kdy platíte obrovské úroky za nevýhodné půjčky, kterou jste sjednali z důvodů velmi špatné bonity. Konsolidace s ručením nemovitostí pak může ušetřit opravdu hodně.

Konsolidace půjček online

Zaujala Vás možnost konsolidace půjček? Projděte si nabídky bank a zvolte si tu nejvýhodnější. Využijte rychlé a snadné možnosti získat sloučení půjček do jedné online za pár minut.

Datum: 8.12.2014

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.