Předschváleno.cz Logo

První půjčka zdarma na měsíc

Uvažujete o půjčce? Víte, že je možné získat první půjčku zdarma na jeden měsíc až do výše 10 000 Kč? Jedná se o akci pro nové klenty rychlých půjček. Stačí splnit minimální podmínky a nebuedete platit nic navíc.

Citibank půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

První půjčka zadarmo

To, že Vám chce dát půjčku někdo zadarmo, zní jako pokus o vtip, ale realita je opravdu taková. Na trhu nebankovních rychlých půjček do výplaty se vede konkurenční boj o každého nového klienta, a právě pouze novým klientům je určena tato náborová nabídka, kdy ti, kteří žádají půjčku první krát, mohu ji mít zdarma. Půjčka je klasicky zasílána ihned na účet, takže peníze zdarma lze mít opravdu rychle.

Jaké jsou podmínky akce?

Jak již bylo uvedeno, základní podmínkou je to, že není určena stávajícím klientlm, ale pouze novým žadatelům. Další podmínkou je řádné, zejména včasné splacení půjčky.

Další půjčky jsou již zpoplatněny

Proč to poskytovatelé dělají a na čem generují zisky? Tato akce je jen na první půjčku a další půjčky jsou již za poplatek. Je to jakási forma reklamy, které se půjčkovým poslečnostem vrátí až když si vezmete opakovanou půjčku, nebo si zvyknete půjčkovat opakovaně.

Rychlá půjčka na účet do 10 000 Kč

Tato akce je omezena jednak splatností a také maximální možnou částkou, kterou si lze půjčit. Splatnost je do 14, nebo 30 dnů a půjčit si lze maximálně 5000 až 10 000 Kč, podle toho, jakého poskytovatele zvolíte. Je důležité hlídat si splatnost půjčky a řádně jí vrátit. V opačné případě nesplníte podmínku pro půjčku zdarma a bude zpoplatněna.

Kdo tuto akci nabízí?

  • Zaplo: až 8 000 Kč
  • Kamali: až 10 000 Kč
  • Via SMS: až 8 000 Kč
  • CreditAir: až 10 000 Kč
  • CreditON: až 8 000 Kč
  • Ferratum: až 9 000 Kč
  • Půjčka 7: až 5 000 Kč

Datum: 31.10.2017

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.