Předschváleno.cz Logo

Půjčky

Jaká půjčka je pro vás nejvhodnější? Každá má své přednosti a nedostatky, zjistěte, která vám nejvíce vyhovuje.

Půjčky ihned do 5 minut na účtu

Dostupná a rychlá půjčka. Půjčky ihned do 5 minut na účtu jsou určeny všem, kteří se ocitli v situaci, kdy potřebují peníze opravdu rychle a bez složitého dokladování a prokazování.

Bankovní půjčky

Tradiční možnost půjčky je klasická bankovní půjčka. Najdeme ji v nabídce každé banky vyznačuje se výhodnou úrokovou sazbou a zárukou solidního jednání.

Nebankovní půjčky

Půjčky od banky nebo nebankovní společnosti? U banky sice získáte výhodný úrok, ale mnohem mírnější podmínky při posuzování mají nebankovní půjčky.

SMS půjčka bez 1 Kč

Víte která půjčka je nejrychlejší? Nejrychleji Vám peníze na účet poskytne SMS půjčka bez 1 Kč, protože odpadá zdržení, které způsobuje nutnost zaslat 1 Kč jako ověření čísla Vašeho účtu u některých poskytovatelů sms půjček.

Půjčky bez registru a SOLUSU

Dostupná půjčka pro všechny se záznamem v registru dlužníků je nazývána půjčkou bez registru. Jedná se o takovou půjčku, kterou můžete získáte i přes to, že jste měli problémy s platební morálkou a neslpáceli jste minulou půjčku řádně a včas.

Půjčka bez doložení příjmu

Obrací se k Vám všichni zády, protože nemůžete nebo nechcete doložit Váš příjem? Existuje půjčka bez doložení příjmu, která Vaše příjmy striktně neřeší a je dostupná i nezaměstnaným a každému, kdo nechce dokládat příjem.

Půjčka před výplatou

Potřebujete nutně peníze a do výplaty je daleko? Potřebujete půjčit 1000, 3000, 5000 nebo 10000 Kč? Půjčka před výplatou vyřeší Váš nedostatek peněz rychle a bez zbytečných komplikací. Získat jí můžete poměrně jednoduše online a za pár minut jsou peníze Vaše.

Půjčka pro nezaměstnané

V minulosti bylo téměř nemožné, aby nezaměstnaní lidé získali půjčku, protože nepředstavovali pro poskytovatele úvěrů dostatečnou záruku, že své závazky splní. Tyto doby jsou naštěstí dávno pryč a v dnešní moderní a pokrokové době existuje několik nebankovních společností, které půjčí nezaměstnaným osobám.

Půjčky pro ženy na MD

Ženy na mateřské dovolené (MD) vědí, jak je péče o děťátko náročná a jak je drahá výbavička, kterou musí každou chvíli doplňovat. A přitom je toto krásné období také dobou, kdy rodina obrací každou korunu a nemůže si dovolit nic navíc. Co si počít, když se objeví mimořádný výdaj? Nejjednodušší způsob je vypomoci si půjčkou pro ženy na MD.

Půjčky bez registru

Dostali jste se do situace, že jste se opozdili se splátkou a máte záznam v registru? Odmítají Vám schválit půjčku, protože jste v registrech dlužníků? Půjčka bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Půjčky na směnku

Už jste slyšeli o možnosti půjčit si od soukromých osob. Stačí si vyhledat vhodného investora přes aukční portály sdružující poskytovatele půjček.

Půjčka od soukromých osob

Soukromé osoby hrají mezi poskytovateli nebankovních půjček velkou roli. Tito investoři představují zajímavé řešení tehdy, když jste nenašli půjčku podle svých požadavků nebo jste se setkali s odmítnutím jak u bank, tak nebankovních společností.

Datum: 6.11.2016

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.