Předschváleno.cz Logo

NRKI - Nebankovní registr klientských informací - CNCB

Czech Non Banking Credit Bureau, z.s.p.o. provozuje Nebankovní registr klientských informací (NRKI) a sídlí na adrese: Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00 Praha 4. Společnost lze zkontaktovat na telefonním čísle 277 778 650.

K čemu slouží NRKI?

V NRKI se evidují všechny závazky klientů nebankovních úvěrových a leasingových společností, které jsou členy registru. Prostřednictvím CNCB se mohou společnosti informovat o platební schopnosti, důvěryhodnosti a platební morálce svých klientů, tedy veškerých fyzických i právnických osob. Ke každé osobě v registru je uvedeno jméno, rodné číslo nebo IČ a adresa. Společnosti čerpají z registrů informace, kolik zájemci o úvěr splácí nebo spláceli, jaká je jejich platební morálka a zda nežádají souběžně o více úvěrů.

Organizátor NRKI

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau provozuje Klientské centrum a vykonává funkci organizátora Nebankovního registru klientských informací. Společnost je rovněž provozovatelem registru finančních poradců ELIXIR a registru platebních informací RPI. Klientům CRIF je k dispozici aplikace Cribis, kde je zaevidováno více než 10 milionů podnikatelských subjektů a fyzických osob z České republiky a Slovenska.

Výpisy přes Klientské centrum

Klientské centrum slouží k tomu, aby klienti nebankovních společností mohli požádat o výpis z registru NRKI a zkontrolovat si pravdivost údajů. Kdokoliv ze široké veřejnosti může zaslat Klientskému centru dotaz, zda příslušná fyzická nebo právnická osoba nemá nařízenou exekuci. Výpis z NRKI je zpoplatněn a uhradíte 200 Kč za výpis na počkání, 200 Kč + poštovné za výpis poštou a 100 Kč za vyřízení přes internet.

Klientské centrum můžete navštívit od pondělí do pátku v těchto časech: pondělí až ve středu od 9 do 18 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8 do 17 hodin a v pátek od 8 do 16.30 hodin. Všechny nabízené služby Klientského centra naleznete také on-line na webovém portálu www.kolikmam.cz.

Půjčka bez registru

Pokud máte záznam v registru BRKI, můžete vyzkoušet půjčku bez registru u společností společností, které tento registr nepoužívají, nebo do něj nenahlíží.

Datum: 2.4.2018

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.