Předschváleno.cz Logo

Kamali půjčka – Férová rachlá půjčka

Využijte možnost půjčit si na cokoliv bez ručitele s Kamali půjčkou. Oblíbená férová půjčka Kamali nabízí možnost půjčit si od 1.000 až 10.000 korun novým klientům a stálým až 20.000 Kč na 30 dnů. Poplatek činí za každých půjčených tisíc korun aktuálně 33 Kč. V nabídce je taky velká půjčka až 250 000 Kč.

půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Sjednání Kamali půjčky

O úvěr si můžete požádat kdykoliv, 7 dní v týdnu online přes internetovou žádost. Půjčku lze sjednat i telefonicky. Vyplnění formuláře zabere 5 minut a následné posouzení je do 15 minut. Po úspěšném schválení půjčky jsou peníze vyplaceny na účet.

Podmínky půjčky

Podmínkou pro sjednání půjčky je věk minimálně 18 let, platný doklad totožnosti, vlastní bankovní účet a mobilní telefon. Peníze dostanete do 60 minut od schválení v případě, že vlastníte účet v jedné z největších českých bank, jinak nejpozději do druhého dne.

První půjčka zdarma

Kamali nabízí novým klientům půjčku na 14 dní zdarma bez poplatků. Tolik kolik si půjčíte, tolik zaplatíte v případě, že půjčku splatíte kdykoliv do dvou týdnů od poskytnutí.

Přednosti půjčky:

  • Výše malé půjčky 1000 Kč – 20 000 Kč
  • Výše velké půjčky 10000 Kč – 250 000 Kč
  • Férová cena půjčky
  • Vítěz nezávislých testů
  • Bezplatná infolinka
  • Možnost odložení splátky

Dotazy kdykoliv

V případě jakýchkoliv otázek se můžete obrátit na bezplatnou telefonní linku, kde vám budou zodpovězeny vaše dotazy týkající se vyřízení, prodloužení splatnosti anebo problémů se splácením.

Datum: 3.10.2017

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.