Předschváleno.cz Logo

Kimbi půjčka

Kimbi, jako nový produkt prověřené nebankovní společností Zaplo Finance, nabízí dlouhodobou flexibilní půjčku od 10.000 Kč až 60.000 Kč na cokoliv potřebujete, bez ručitele a zástavy. Splatnost této půjčky je v rozmezí od 3 do 24 měsíců. Pro menší částky je určena půjčka Zaplo.

půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Sjednání přes internet

Moderní půjčku Kimbi lze sjednat kompletně přes internet. Je určena pro plnoleté občany ČR s dobrou platební historií, kteří mají stabilní příjem a vlastní bankovní účet v některé z českých bank. Je nutné doložit 2 doklady totožnosti.

Vyřízení půjčky Kimbi

Vyřídit půjčku je snadné, vyplněním žádosti na internetových stránkách. Na kalkulačce si vyberete částku, kterou potřebujete, zaregistrujete se, nahrajete potřebné doklady a zašlete identifikační platbu. Po odeslání žádosti a dokumentů už stačí počkat na vyjádření o schválení. V případě schválení vám budou peníze poukázány na účet. Na stránkách se budete moci kdykoliv přihlásit do svého účtu, kde budete mít přehled o vaši půjčce.

Kimbi půjčka v kostce:

Možnosti splácení

Splácet začnete podle toho, kdy máte nastaveny termíny. Vše najdete ve svém účtu a na faktuře, kterou obdržíte. Splatit půjčku můžete i před termínem. Dbejte na správně vyplněné údaje při platbě tak, aby se platby správně spárovaly. Termín splácení si můžete prodloužit V případě, že se dostanete do problémů se splácením, neprodleně to oznamte na zákaznické lince tak, aby jste nalezli vhodné řešení.

Datum: 16.10.2017

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.