Předschváleno.cz Logo

Na co si dávat pozor

Každá půjčka je závazek. Rozhodnutí, zda si ji vzít, by proto mělo být řádně promyšlené. Je potřeba uvědomit si případná rizika s půjčkou spojená a snažit se je minimalizovat, v případě neschopnosti splácet se může dlužník dostat do velkých problémů.

Výběr poskytovatele je důležitý

V první řadě dobře zvolte poskytovatele vaší půjčky. Vybírat můžete z bankovních a nebankovních společností, případně soukromých osob. Nejdříve zkuste, zda vám peníze půjčí banka. Pokud její kritéria nesplníte, zkuste další varianty. Vždy by ale mělo jít o poskytovatele prověřeného a s kladnými referencemi, vyhněte se obloukem podezřelým inzerátům a podomním prodejcům.

Neberte si půjčku za každou cenu

Důvodem toho, že se vám nedaří půjčku získat, bude z nevětší pravděpodobností to, že by vás mohla dostat do potíží. Vaše finanční situace a schopnost splácet budou asi špatné. Ano, existují půjčky, které získá každý, ale jejich cena je vysoká a vy je možná budete mít problém řádně splatit, což vede až k exekuci. Pokud byste ručili nemovitostí, můžete o ni snadno přijít. Zkuste raději najít jiné řešení.

Prostudujte to, co podepisujete

Než podepíšete smlouvu, vše si řádně promyslete a prostudujte. Nepodlehněte nátlaku a řečem, že výhodné podmínky platí pouze, pokud smlouvu podepíšete okamžitě na místě. To svědčí o neserióznosti jednání. Nezapomeňte na text psaný drobným písmem, poznámky a všeobecné podmínky společnosti. To, co se snaží tvářit nenápadně, může mít ve skutečnosti velký význam.

Pozor na poplatky a podvody

Vyskytují se samozřejmě i podvodné půjčky. Nejčastěji jde o situace, kdy jsou vyžadovány peníze předem za poskytnutí úvěru nebo volání na zpoplatněnou linku. Mnoho na první pohled výhodných půjček má sice nízký úrok, ale o to více zaplatíte na poplatcích. Jedná se o poplatky za vyřízení úvěru, vedení účtu nebo třeba za odložení splátek.

Datum: 2.4.2016

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.