Předschváleno.cz Logo

Půjčky pro každého

Na nabídky různých půjček můžete narazit nejen na internetu, v tisku, televizi, ale i na zastávkách autobusů nebo výlepových plochách. Často stojí v inzerci, že půjčí opravdu každému. Jak vybrat tu správnou půjčku, které by byla ideální, nemusí být vůbec jednoduché. V dnešní době se staly rychlé půjčky fenoménem a díky oblíbenosti se nabídka těchto produktů přizpůsobila poptávce tak, že půjčku může získat prakticky kdokoliv.

Nerizikoví klienti

Po zpřísnění pravidel pro posuzování klientů, kteří o půjčky žádají, musí nebankovní společnosti dodržovat určitá pravidla. Jde především o prozkoumání rizikovosti klienta, aby mohl další půjčku splatit bez problémů. Nerizikový klient je ten, jehož jméno se nenachází v žádném z registru dlužníků. Nerizikoví klienti jsou pro poskytovatele půjček spolehlivější a věrohodnější, než ti, co mají dluhy po splatnosti. Velkým plusem, který výrazně pomůže při schvalování půjčky, je pravidelný a doložitelný příjem a u důchodců věk pod 65 let.

Rizikoví klienti

Naopak rizikoví klienti jsou ti, kteří takové podmínky nesplňují, nemají šanci získat půjčku v bance, a proto se musí obrátit na nebankovní sektor. Nebankovky často avizují, že půjčí opravdu každému a k faktorům jako je věk, záznamy v registrech nebo příjem až tak nepřihlíží. Proto je šance, získat půjčku u nebankovní společnosti oproti bance, nesrovnatelně vyšší.

Dražší půjčky

Důležité je si uvědomit fakt, že nebankovní půjčky jsou charakteristické vysokým úrokem a případnými poplatky za vyřízení. Před uzavřením smlouvy o půjčce si proto dobře rozmyslete, zda budete schopni splatit půjčenou částku i s úroky. Vyplatí se půjčit si jen malou částku, protože s výškou sumy narůstá samozřejmě i úrok. Neuvážlivé půjčování vám může v důsledku výrazně zkomplikovat život. Řešit nedostatek peněz půjčkou a s každou další se zadlužit až do takové míry, kdy skončíte v dluhové pasti, ze které není snadné se dostat, je velice nezodpovědné. Tyto situace mohou skončit exekucí a osobním bankrotem.

Spolehlivá nebankovní společnost

Pokud se rozhodnete pro tento typ půjčky, obraťte na nebankovní společnosti. Vyhněte se neprofesionálním inzerátům na zastávkách, protože se může snadno stát, že natrefíte na podvodníka. Vybírejte z nabídky spolehlivých nebankovek, ověřených širokou veřejností, které mají jen dobré zkušenosti a pozitivní ohlasy.

Oblíbené rychlé půjčky

Nejoblíbenějším produktem nebankovních poskytovatelů jsou SMS půjčky pro každého. Jde o půjčky s rychlým vyřízením a bleskovým převodem peněz na účet nebo výběrem v hotovosti na terminálech. Nevýhodou je krátká doba splatnosti a vyšší úrok. Podmínky pro vyřízení žádosti je plnoletost, trvalé bydliště v České republice a české občanství. Žadatel musí doložit občanský průkaz a jiný doklad totožnosti, někdy i potvrzení o zaměstnání a doložit příjmy. Pak už nic nebrání vyřízení žádosti o půjčku, která je k dispozici na webových stránkách.

Datum: 6.1.2019

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.