Předschváleno.cz Logo

Nebankovní půjčky bez registru

Půjčky od banky nebo nebankovní společnosti? U banky sice získáte výhodný úrok, ale mnohem mírnější podmínky při posuzování mají nebankovní půjčky. Ty jsou zajímavou alternativou k bankovním úvěrům a jsou dostupné širokému spektru obyvatel za seriózních podmínek. Rozlišujeme několik typů nebankovních půjček podle zajištění, doby splatnosti a výši částky. S jakými druhy se můžete nejčastěji setkat?

Citibank půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Krátkodobé nebankovní půjčky před výplatou

Mezi nejvyužívanější nebankovní produkty patří krátkodobé půjčky s dobou splatnosti od 1 do 30 dní a převážně ve výši 5 000 Kč. Poskytovatelé těchto mikropůjček neposuzují žadatele pouze z hlediska jeho příjmu, mohou tolerovat registry dlužníků a nepožadují ručení ani zástavu. Řeší se celková úvěruschopnost. Tyto půjčky slouží k překlenutí nedostatku peněz před výplatou a peníze obvykle obdržíte na účet do hodiny od schválení.

Střednědobé nebankovní půjčky na několik let

Střednědobé nebankovní půjčky směle konkurují spotřebitelským půjčkám jak výší částky v řádech desetitisíců až statisíců korun, tak dobou splatnosti několika měsíců až let. Žadatelé většinou musí doložit svůj příjem nebo jinak prokázat svou bonitu a společnosti si je prověřují v registrech dlužníků, ovšem ne vždy je toto pravidlem.

Nebankovní hypotéky se zástavou

Menší nabídku tvoří dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitostí, tzv. americké hypotéky, které můžete využít jak na nákup nemovitosti, tak pro financování libovolných potřeb bez dokladování účelu. Úrok je mnohem nižší než u střednědobých půjček a překážkou není záznam v registru ani nízká bonita. Společnost si takto mírné podmínky může dovolit, protože v případě nesplácení úvěru zpeněží zástavu.

Jednoduché sjednání půjčky

O půjčky můžete požádat nejen na pobočkách společností, ale také přes telefon nebo online přes internet. Solidní společnosti garantují rychlé sjednání půjčky, férové smluvní podmínky a u mikropůjček první půjčku zdarma. Klienti si tak mohou půjčku vyzkoušet.

Datum: 12.4.2015

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.