Předschváleno.cz Logo

Půjčky bez doložení příjmu

U některých typů půjček je nutné doložit potvrzení o příjmu, tedy doklad, kterým věřiteli prokážete výši svého měsíčního příjmu. Pro řádné schválení půjčky tento doklad vyžadují především banky i některé nebankovní společnosti. Vyžaduje se proto, aby bylo poskytovateli půjčky jasné, kolik bude ve vašich schopnostech splácet.

Potvrzení o příjmu

Od výše příjmů se může odvíjet maximální možná částka půjčky. Potvrzení o příjmech vystaví zaměstnavatel na vaši žádost. Toto potvrzení musí obsahovat jméno a příjmení, rodné číslo, adresu trvalého bydliště, telefon a další doplňující informace jako je rodinný stav, počet nezaopatřených děti a pozice, kterou v daném zaměstnání vykonáváte a samozřejmě kolik průměrně vyděláváte za jeden kalendářní měsíc.

Někdy je požadavek i na sdělení, zda jsou kromě zákonných srážek z příjmu odváděny i jiné další srážky. Podstatná informace je jak dlouho pracovní poměr trvá a zda je sjednán na dobu určitou či neurčitou. Nesmí chybět údaje o zaměstnavateli, sídlo, adresa pracoviště, IČO a telefonní kontakt. Formulář musí být řádně podepsaný zaměstnavatelem a nemělo by chybět razítko.

Půjčky bez doložení příjmu

Ne vždy bude nutné takové potvrzení shánět. Existují typy půjček, které takové potvrzení nevyžadují. Jde o krátkodobé půjčky z nebankovního sektoru. U tohoto typu půjček není nutné potvrzení předkládat. Z tohoto důvodu se půjčky bez doložení příjmů staly oblíbené především pro skupiny obyvatel, které je nemohou doložit. Do této kategorie spadají nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené nebo důchodci, kteří nemají šanci takové potvrzení získat.

Půjčky ihned

Tento typ půjček většinou nevyžaduje složité dokládání skutečností. Mezi výhody půjček ihned bez potvrzení o příjmu patří rychlost a pohodlnost vyřízení přes internet nebo mobilní telefon. Půjčky jsou navíc bezúčelové, tím pádem není nutné sdělovat skutečnost, na co byly půjčené prostředky vynaloženy. Na druhou stranu mají půjčky ihned i své nevýhody. Tou největší je bezesporu vyšší úrok i poplatky a krátká doba splatnosti. Ideálně je proto půjčovat si menší částky, které budete schopni splatit bez problémů.

Rychlé půjčky bez registru

Nebankovní půjčka bez registru je jedna z možností, jak si půjčit i přesto, že máte finanční rest z minulosti. Výhody půjček bez registrů jsou zjevné, nemusíte dokládat příjmy a půjčku vyřídíte velmi rychle, navíc ji můžete použít na cokoliv, protože je bezúčelové. U nebankovních půjček musíte samozřejmě počítat s vyšším úrokem i s vyšší roční procentuální sazbou nákladů - RPSN. Tento údaj pomáhá spotřebiteli orientovat v tom, jak je půjčka drahá. Čím je číslo RPSN nižší, tím je pro něj půjčka výhodnější.

Co jsou úvěrové registry?

Úvěrové registry jsou databáze, bankovní či nebankovní, které shromažďují data o klientech a jejich závazcích. Tyto databáze pomáhají věřitelům před chronickými neplatiči. Zaznamenává se nejen negativní, ale i pozitivní úvěrová historie. Díky pozitivní historii může žadatel o úvěr získat lepší podmínky půjčky i výhodnější úrok.

Datum: 23.12.2018

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.