Předschváleno.cz Logo

Nové banky mají stále více klientů

Vlastnit bankovní účet bez poplatků a navíc mít zadarmo i všechny běžné bankovní služby jsou lákadlem pro mnoho Čechů. Nízkonákladové banky se mohou pyšnit stále vzrůstajícím počtem nových klientů a ti dosahují, u sedmi nových bank, počtu tří miliónů.

Nejznámější nízkonákladové banky v ČR

Mezi nejpopulárnější nízkonákladové banky posledních let s nejvyšším počtem klientů se řadí Fio banka, jejíž počet klientů se blíží 800 tisícům. Na druhé příčce se drží mBank, s více než 650 tisíci klienty a služeb Air Bank využívá už přes 600 tisíc klientů. Další příčku obsadila Hello bank, která vznikla transformací společnosti Cetelem a nárustem klientů se mohou pochlubit i Sperbank, Equa bank a Banka Creditas.

Lidé slyší na vedení účtu zdarma

Někteří lidé se po dlouhých letech rozhodli pro změnu a od klasických bank přecházejí k novým nízkonákladovým bankám, kde ušetří. Změnit banku dnes neznamená žádný velký problém. Vše zařídí nová banka, včetně převodů všech trvalých plateb a nastavení SIPA. Ke změně ani není nutné banku navštívit. Stačí si přes online formulář požádat o otevření účtu a nová banka vše zařídí za vás. Jediné co musíte udělat je, podepsat smlouvu, kterou vám přiveze kurýr až domů.

Účty ve dvou bankách

S příchodem nových bank a možností vedení účtu zdarma, mají lidé šanci otevřít si ještě jeden účet v jiné bance, než kterou mají. Nebude je to nic stát a mohou si nové služby nejprve prověřit a poté se rozhodnout, zda zůstat u banky původní nebo definitivně přejít k nové bance. Nestačí mít účet zdarma. O přechodu k jiné bance podle průzkumů také rozhoduje kvalita služeb a to, jak banky řeší individuální problém klienta. Nízkonákladové banky se snaží nejen získat nové klienty, ale především si je udržet.

Z konkurence těží především klienti

Banky se snaží vyvíjet a průběžně reagovat na potřeby klientů. Díky velké konkurenci přicházejí i klasické banky s inovacemi a novinkami, aby své stávají klienty přesvědčili o kvalitě a neměli tak potřebu odcházet jinam. Klienti také vyžadují zjednodušení procesů a bankovních produktů. Lidé pak oceňují nejvíce snadný přístup a možnost spravovat svůj účet jednoduše odkudkoliv.

Mobilní internetové bankovnictví

Jelikož se mobilní telefony staly běžnou a nedílnou součástí života, jsou ze strany klientů největší požadavky na inovace mobilního bankovnictví. Ty banky, které drží s novými trendy krok, jsou ve výhodě. Banky sázejí kromě poradenství i na bezplatné výběry z bankomatů. Samozřejmě nerozhodné klienty přesvědčí i zajímavé úročení vkladů.

Dostupné pobočky

K zlepšení dostupnosti tak, aby zákazník mohl dle potřeb vyřídit vše osobně, dochází k rozšiřování a vylepšování sítě poboček. Stále se najde, i mezi mladými lidmi, dostatečný počet klientů, kteří nechtějí vše řešit on-line a preferují osobní komunikaci s bankou. Budoucnost bank je ve spojení poskytnutí špičkového klientského servisu spolu s moderními technologiemi.

Datum: 8.3.2018

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.