Předschváleno.cz Logo

Půjčky na směnku bez komplikací

Už jste slyšeli o možnosti půjčit si na směnku od soukromých osob bez jakéhokoli dokladování příjmu a prověřování Vaší úvěrové historie? Půjčky na směnku jsou zárukou toho, že dostanete libovolnou částku bez ručení a zástavy majetku, a to až v řádech sta tisíců korun. Stačí si vyhledat vhodného investora přes aukční portály sdružující poskytovatele půjček.

půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Půjčka bez dokladování

Půjčky na směnku se řadí mezi nejdostupnější a nejrychlejší půjčky s jasnými pravidly. Podepsáním směnky se zavazujete k tomu, že vrátíte splatnou částku do stanoveného termínu. Jediný doklad, který potřebujete k uzavření půjčky, je občanský průkaz. Nic jiného po Vás investor nebude požadovat.

Přesně daná pravidla půjčky

Směnka je u soukromých investorů velmi oblíbená, protože je lehce vymahatelná a znamená pro ně záruku, že od dlužníka dostanou své zhodnocené peníze zpět. Dlužník zase ví, jaké mu ze směnky plynou povinnosti a nemusí se obávat nepřehledných smluvních podmínek jako u běžných úvěrů od některých nebankovních společností.

Půjčka na směnku pro každého

Procento schvalovatelnosti půjčky na směnku je vysoké a je dostupná všem lidem bez ohledu na výši příjmu a zaměstnanecký poměr. Při sjednání půjčky jste v kontaktu buď se samotným investorem, nebo jeho pracovníkem, s nímž si následně domluvíte schůzku a podepíšete směnku. Peníze Vám může vyplatit ihned v hotovosti nebo je zaslat na účet.

Pozor na splatnost směnky

Půjčka na směnku je výhodná tehdy, když jste schopni vrátit vypůjčenou částku včas. Pokud se stane, že peníze do splatného dne neseženete, hrozí Vám exekuce majetku. Tato půjčka je obecně spojována s vyšším úrokem, ale vždy záleží na domluvě s investorem a leckdy lze získat výhodnější úrok než u nebankovních společností.

Datum: 3.9.2015

Aktualizace článku: Zákon nově zakazuje zajištění spotřebitelského úvěru směnkou a ukládá poskytovatelům povinost prověřit úvěruschopnost.

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.