Předschváleno.cz Logo

Půjčka od soukromých osob

Soukromé osoby hrají mezi poskytovateli nebankovních půjček velkou roli. Tito investoři představují zajímavé řešení tehdy, když jste nenašli půjčku podle svých požadavků nebo jste se setkali s odmítnutím jak u bank, tak nebankovních společností. S investorem se můžete dohodnout na podmínkách a diskutovat o výši úrokové sazby a výši měsíčních splátek, aby na tom vytěžily obě strany.

půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Půjčka na směnku

Na půjčku dosáhne téměř každý bez ohledu na to, jaký má příjem a zda má záznam v registru dlužníků. Odpadá nudné a zdlouhavé papírování a ani u vyšších částek soukromé osoby nevyžadují zástavu nemovitosti. Stačí jim podpis směnky, kterým se zavazujete k tomu, že investorovi splatíte půjčku do stanoveného období.

Půjčka přes internet pro každého

Půjčky od soukromých osob zažívají v ČR rozkvět a rozšiřuje se jejich nabídka a roste po nich poptávka. Těmito půjčkami si mohou přilepšit k rodinnému rozpočtu ženy na mateřské dovolené, důchodci, podnikatelé s nepravidelnými příjmy a další lidé ve finanční nouzi. Nejčastěji investora zkontaktujete přes online formulář, na základě kterého se Vám ozve a domluví s Vámi podrobnosti půjčky, včetně předání peněz.

Vyplatí se obezřetnost

Než ale zareagujete na nabídku, o investorovi si zjistěte co nejvíce informací a přihlédněte k referencím. Požadujte dostatek času na přečtení smlouvy a sporné body si nechte vysvětlit nebo je ukažte finančnímu poradci. Informujte se o sankcích za opožděné splátky a výši měsíční úrokové sazby. Dejte na svůj instinkt a všímejte si, jak na Vás investor působí během celého jednání.

Zkuste také aukční portály

Nereagujte na pochybné inzeráty v novinách nebo na internetu a raději využijte nabídku půjček od soukromých osob na aukčních portálech s tzv. P2P půjčkami (například Bakerat, Zonky ), jejichž činností je spolupráce s žadateli a investory a administrace půjček až do jejich úplného splacení.

Datum: 1.3.2015

Aktualizace článku: Půjčka na směnku doznala změny s novým zákonem.

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.