Předschváleno.cz Logo

Bankovní půjčky

Tradiční možnost půjčky je klasická bankovní půjčka. Najdeme ji v nabídce každé banky vyznačuje se výhodnou úrokovou sazbou a zárukou solidního jednání. Oproti nebankovním půjčka má ale jednu nevýhodu. Banky poměrně přísně vybírají, komu půjčí a komu ne. Získat tuto půjčku je tak pro mnoho žadatelů s nižším příjmem nebo horší bonitou problém.

Citibank půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Jaké jsou výhody bankovní půjčky?

Hlavní výhodou je skutečnost, že víme poměrně přesně od koho si půjčujeme. Banky jsou zárukou solidního jednání. Nemusíme se zde obávat nekalých praktik, jako tomu může být u některých malých nebankovních poskytovatelů. Dalším plusem jsou samotné parametry půjčky. Banky nabízejí nejvýhodnější půjčky s nejnižšími úroky. Je to dáno tím, že si své dlužníky nejprve řádně prověří. Riziko nesplácených půjček je tak nižší a mohou si tak dovolit nižší úroky. Finanční společnosti do svých úrokových sazeb promítají ztráty z nesplácených půjček, které jsou u bank výrazně menší.

Typy bankovních půjček

Nejběžnější je klasická osobní půjčka, kterou můžete použít na cokoliv. Další možnosti jsou pak kreditní karty, které jsou výhodné pro své bezúročné období. Vybraní klienti mohou využívat kontokorentní úvěr, který je v podstatě čerpání z účtu do mínusu za podmínek stanovených smlouvou.

Máte dostatečnou bonitu?

Parametry pro schválení bankovní půjčky jsou jasně dané. První věc, kterou banka zkoumá je výše Vašeho příjmu. Důležité je, aby tento příjem byl dostatečný k tomu, aby jste z něj mohli pohodlně půjčku splácet. Dalším faktorem je bezproblémová historie splácení dřívějších půjček. Pokud jste nezvládli v minulosti splácení, banka Vám nepůjčí. Banky si své žadatele prověřují v registrech dlužníků. Univerzální kritéria pak jsou věk nad 18 let a trvalý pobyt. Každá banka má kritéria pro schválení nastaveny jinak. Pokud neuspějete v jedné bance, neznamená to automaticky, že Vás neschválí jinde.

Sjednejte si půjčku online

Zaujala Vás bankovní půjčka? Využít můžete online formulářů na stránkách bank. Nabízí rychlé a snadné možnosti jak sjednat tuto půjčku online za pár minut.

Datum: 3.4.2015

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.