Předschváleno.cz Logo

VIA SMS půjčka

Jedním z nových poskytovatelů rychlých půjček je společnost Via SMS. Ta poskytuje půjčky už od 100 korun. Pro nové klienty je strop půjčky stanoven na 8.000 Kč a pro stávající klienty, kteří si půjčují opakovaně, je horní hranice až 20.000 Kč. Doba splatnosti je v rozmezí 7 až 30 dnů, bez ohledu na hodnotu půjčky. Dostupnou Via SMS půjčku lze vyřídit bez zbytečného papírování.

půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

První půjčka zdarma

Oblíbenou akci na první půjčku zdarma nabízí také Via SMS. Pokud si požádáte o půjčku poprvé, nejen že máte vyřízení zdarma, ale nezaplatíte nic navíc – úrok je 0 %. Takovou částku, kterou co si půjčíte, tu vrátíte a nezaplatíte ani korunu navíc. Limit je zde stanoven na max. 8000 Kč.

Rychlé vyřízení Via SMS půjčky

Oblíbenou rychlou půjčku sjednáte přes on-line formulář a následně potvrdíte sms zprávou. Celý proces zabere jen 5 minut a o rozhodnutí budete informování smskou anebo e-mailem do 10 minut. Vyplacení půjčky proběhne do 24 hodin na váš účet. V případě, že máte účty v těchto bankách: Česká spořitelna, MONETA Money Bank a Fio banka, budete mít peníze na účtu už do 15 minut od schválení žádosti. Za vyřízení a sjednání půjčky neplatíte.

VIA SMS půjčka v kostce:

Splacení půjčky

Peníze musíte splatit do jednoho měsíce jednorázovým převodem. Doba splatnosti se v případě nutnosti může prodloužit o 7, 14 nebo 30 dnů. Tato služba je zpoplatněna dle ceníku.

Podmínky pro žadatele

Půjčit si mohou lidé mezi 20 až 65 lety, kteří se prokážou občanským průkazem. Musí mít české občanství a trvalý pobyt v ČR. Je nutné, aby měli vlastní mobilní telefon a bankovní účet. Žadatelé nemusí shánět ručitele ani zástavu, ale musí disponovat alespoň nějakým příjmem.

Datum: 16.10.2017

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.