Předschváleno.cz Logo

Půjčky pro ženy na MD

Ženy na mateřské dovolené (MD) vědí, jak je péče o děťátko náročná a jak je drahá výbavička, kterou musí každou chvíli doplňovat. A přitom je toto krásné období také dobou, kdy rodina obrací každou korunu a nemůže si dovolit nic navíc. Co si počít, když se objeví mimořádný výdaj? Nejjednodušší způsob je vypomoci si půjčkou pro ženy na MD.

Citibank půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Půjčka podle Vašich požadavků

Nebankovním společnostem nevadí, že nemáte dostatečný příjem a připravily si pro Vás půjčku pro ženy na MD, které mohou být rychlou injekcí v době finančních problémů. Půjčku si nastavíte podle svých potřeb, tzn., že si zvolíte dobu splatnosti a výši půjčky na stránkách poskytovatele, kde ihned vidíte poplatky a celkovou splatnou částku. Pokud je Vaše bonita dostatečná, může Vám být půjčka schválena.

Rychlé vyřízení z domova

Půjčky pro ženy na MD jsou výjimečné v tom, že je celé vyřídíte ze svého domova, aniž byste se musela vzdalovat od miminka. Nepotřebujete ani vlastnit běžný účet, protože si můžete vybrat výplatu peněz složenkou na ruku – stačí jen čekat na zazvonění a otevřít kurýrovi. Pokud si necháte peníze poslat na účet, do několika hodin, maximálně do jednoho dne, je budete mít připsány na účtu.

Půjčky pro ženy na MD jako rychlá výpomoc

Mateřská dovolená s sebou přináší nejen radosti, ale také starosti a mezui ty nepříjemnější zejména ty, za co nakoupit potřebné věci pro své děti. Půjčka pro ženy na MD Vám může pomoci, využívejte ji však s rozumem a pouze v nejnutnějších případech. Není nic horšího než se dostt do problémů právě v období mateřské dovolené.

Půjčky až do 50 000 Kč

Jako žena na MD nemáte doložitelný příjem v dostatečné výši, proto očekávejte nabídku spíše nižších částek. Do příští mateřské Vám přijde vhod krátkodobá půjčka ve výši pár tisíc korun s dobou splatnosti 30 dní, kterou si můžete za poplatek prodloužit. Pro financování větších potřeb slouží půjčky pro ženy na MD do 50 000 Kč s dobou splatnosti až několika měsíců.

Půjčky se zástavou nemovitosti

Vysoké půjčky již vyžadují doložení příjmu nebo poskytnutí zástavního práva k nemovitosti. Americká hypotéka se zástavou má tu výhodu, že není vázána na konkrétní účel použití a splátky si můžete rozvrhnout až na 15 let. Výše půjčky se může vyšplhat až do 70 % hodnoty zastavěné nemovitosti. Podstupovat ale ztrátu nemovitosti může být pro mladou rodinu dost rizikové.

Datum: 13.3.2015

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.