Předschváleno.cz Logo

Půjčky bez registru a příjmu ihned

Dostali jste se do situace, že jste se opozdili se splátkou a máte záznam v registru? Odmítají Vám schválit půjčku, protože jste v registrech dlužníků? Půjčka bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru. K záznamům může být pouze přihlíženo. K dispozici jsou Vám rychlé půjčky před výplatou, nebo také americká hypotéka.

půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Půjčka před výplatou bez registru

Malé půjčky bez registru dlužníků do 5000 (opakovaně 10 000 až 20 000 Kč) Vám nabízí půjčku online, kterou obdržíte během několika minut na účet. Splatnost půjčky je až 30 dní a je nenáročná na složité dokladování. Výhodou je rychlost, diskrétnost a snadné online sjednání přes internet. Registry u půjček před výplatou nepředstavují až tak zásadní problém, je to individuální.

Americká hypotéka bez nahlížení do registru

V případě, že potřebujete půjčku bez regsitru v řádech statisíců , otevírá se Vám varianta, která skýtá příznivý úrok, avšak s komplikací zástavy nemovitosti. Pokud nemáte, nebo nechcete za půjčku ručit nemovitostí, není Vám tato varianta k dispozici.

Půjčka online bez potvrzení příjmu a registru

Půjčka bez registru je řešitelná a stále ji na svých stránkách nabízí řada poskytovatelů, horší je pokud jste bez příjmu, respektive příjem nemůžete doložit. Zde se poskytovatelů půjček budou potýkat s Vaší úvěruschopností.

Registr dlužníků

Registry dlužníků jsou vedeny bankovními i nebankovními institucemi a zaznamenávají se v nich informace o platební morálce dlužníků. U nás působí například registr dlužníků Solus, bankovní registr BRKI, nebankovní registr NRKI. Solus je zájmové sdružení nebankovních poskytovatelů půjček. Členové jsou banky, nebankovní poskytovatelů, telekomunikační operátoři, nebo distributoři energií.

Datum: 19.8.2015

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2024 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.