Předschváleno.cz Logo

GE Money bank půjčka

Již řadu let je na našem trhu Expres půjčka společnosti GE Money bank, která se stala hojně využívaným a oblíbeným produktem pro řadu žadatelů. Jedná se o výhodnou půjčku, která nabízí od 20 000 Kč do maximální výše až 800 000 Kč. Půjčka je bez ručitele s použitím na cokoli. Splatnost si lze zvolit v rozmezí 24 až 96 měsíců.

Citibank půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

Expres půjčka GE Money bank

Expres půjčka je produkt, který je na našem trhu již řadu let a je hojně využíván pro své výhodné podmínky. Jedná se o půjčku GE Money bank, která je poskytována v rozmezí 20 000 až 800 000 Kč na období až 96 měsíců. Půjčka není účelově vázána a komplikace nejsou ani v nutnosti ručení či zástavy. Půjčka je bez poplatků za vedení úvěrového účtu a neplatí se ani poplatek za poskytnutí půjčky.

Další produkty GE

Společnost GE Money Bank nabízí kromě Expres půjčky také další online produkty. Pokud splácíte několik půjček najednou, zvažte jejich sloučení do jedné pomocí konsolidace půjček. Podnikatelům je určen úvěr Expres Business. Oblíbená je také kreditní karta s řadou výhod a bonusů.

Jaké jsou nevýhody?

Vzhledem k tomu, že se jedná o bankovní půjčku, připravte se na to, že si Vás banka řádně prověří. Budete potřebovat doložit svůj příjem a dojde také k prověření bankovního registru. Banky má větší nároky na bonitu svých žadatelů než nebankovní půjčky, takže tato půjčka je jen pro lidi s dostatečným příjmem a bezproblémovou platební historií.

Sjednejte si půjčku online

Zaujala Vás tato půjčka? Můžete využít online sjednání půjčky na stránkách banky. Využijte rychlé a snadné možnosti vyřídit půjčku za pár minut.

Datum: 3.10.2015

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.