Předschváleno.cz Logo

Japonská půjčka

Nebankovní půjčky si stále spousta lidí spojuje s vysokými poplatky, sankcemi a nesolidním jednáním. Významní poskytovatelé těchto půjček ale naopak patří mezi ověřené společnosti s jasnými pravidly, nízkými poplatky a kladnými zkušenostmi ze strany klientů. Důkazem je nebankovní půjčka – tzv. Japonská půjčka.

půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

První půjčka zdarma pro nové klienty

Změna je život – řekl si jednou Click Credit a změnil se na Japonskou půjčku s řadou novinek a výhod pro nové i stávající klienty. Noví žadatelé o půjčku, kteří si u společnosti nikdy dříve nepůjčili, mohou využít první půjčku zdarma se splatností do 14 dní. V případě, že je pro Vás doba splatnosti krátká, můžete si ji sjednat až na 1 měsíc, ale již hradíte poplatek ve výši 33 Kč za každou půjčenou tisícovku.

Až 50 000 Kč pro stávající klienty

Japonská půjčka přináší při samotné žádosti přehled, kolik si můžete půjčit, na jak dlouhou dobu a jak vysoká je splatná částka včetně poplatků. Poprvé je Vám k dispozici částka až 4 999 Kč, při dalších žádostech až 15 000 Kč a se stejnou dobou splatnosti, tj. 30 dní. Stálí klienti s dobrou platební morálkou mohou dosáhnout až na 50 000 Kč na 12 měsíců.

Průběh žádosti o Japonskou půjčku

Samotný proces pro získání Japonské půjčky je rychlý a nenáročný. Nejprve odešlete on-line žádost a již do 1 minuty se dozvíte výsledek o schválení nebo zamítnutí. Pokud Vaši žádost společnost schválila, předloží Vám návrh smlouvy o půjčce a s Vaším souhlasem ji podepíšete pomocí SMS kódu.

Peníze i do 10 minut na účtu

Výplata peněz na Váš účet probíhá okamžitě, ale rychlost doručení závisí na tom, v jaké bance máte zřízen účet a zda jste o půjčku požádali ve dne nebo v noci. Pro co nejrychlejší doručení využijte Expres výplatu, kdy máte možnost obdržet peníze do 10 minut od okamžiku odeslání ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč.

Datum: 6.9.2015

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.