Předschváleno.cz Logo

CreditPortal půjčka až 30 000

Každému, komu aktuálně chybí až 30 000 Kč nabízí pmocnou ruku půjčka CreditPortal. Ta je k dispozici od částky 500 Kč na 5 až 30 dní. Půjčka nabízí možnost prodloužení splatnosti a je určena všem, kteří mohou doložit svůj příjem. Nahlíží se do registrů dlužníků, ale schválení je možné i přes nagativní záznam.

půjčka výhody

Malá půjčka za pár minut ZDE

Dostupná malá půjčka určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na účet. Registry a problematický příjem nemusí být překážkou.

žádost

Půjčka do 250 000 Kč ZDE

Dostupná velká půjčka do 250 000 Kč. Váš sociální status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu. Individuální posouzení každé žádosti.

žádost
REKLAMA

CreditPortal

Jedná se o rychlou nebankovní půjčku, která je určena jako krátkodobá výpomoc všem, kteří jsou aktuálně bez potřebných financí.

Nonstop provoz

Pokud potřebujete peníze v nestandartní hodinu, dobrou zprávou je nepřetržitý provoz. Peníze jsou pro Vás připraveny 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Peníze na ruku, nebo na účet

Výplatu půjčky si můžete zvolit mezi hotovostní, nebo zasláním na účet. Vyjímečnost půjčky CreditPortal je v snadné dostupnosti na čepracích stanicích EuroOil, kde Vám může být půjčka vyplacena hotově. Pokud je pro Vás jednodušší varianta bezhotovostního převodu, můžete využít klasického bankovního převodu na účet, který je velmi rychlý.

Postup vyřízení

O půjčku můžete žádat na stránkách CreditPortal.cz, nebo využít telefnního kontaktu pro vyřízení půjčky přes telefon.

Základní informace o CreditPortlalu

  • Věk žadatele více než 18 let
  • Dokládá se příjem
  • Registry nemusí být překážkou
  • Půjčka od 500 Kč až do 30 000 Kč
  • První půjčka až 5000 Kč
  • Doba splatnosti: 5 - 30 dní
  • Hotově nebo na účet
  • Potřebujete občanku a telefon

Půjča pro lidi s příjmem

CreditPortal mohou využívat všichni žadatelé, kteří mají doložitelný příjem a jsou schopni půjčku splácet. Mezi žadatele se tak řadí například také důchodci, ženy na mateřské dovolené, nebo podnikatelé a OSVČ.

Datum: 27.9.2017

Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2023 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.