Předschváleno.cz Logo

Půjčky bez registru a příjmu

Dostali jste se do situace, že jste se opozdili se splátkou a máte záznam v registru? Odmítají Vám schválit půjčku, protože jste v registrech dlužníků? Půjčka bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru. K záznamům je pouze přihlíženo. K dispozici jsou Vám rychlé půjčky před výplatou, nebo také americká hypotéka.

půjčka výhody

Půjčka před výplatou bez registru

Malé půjčky bez registru dlužníků do 4500 Kč Vám nabízí půjčku online, kterou obdržíte během několika minut na účet. Splatnost půjčky je až 30 dní a je nenáročná na složité dokladování. Výhodou je rychlost, diskrétnost a snadné online sjednání přes internet.

Americká hypotéka bez nahlížení do registru

V případě, že potřebujete půjčku v řádech statisíců, otevírá se Vám varianta, která skýtá příznivý úrok, avšak s komplikací zástavy nemovitosti. Pokud nemáte, nebo nechcete za půjčku ručit nemovitostí, není Vám tato varianta k dispozici.

Půjčka online bez potvrzení příjmu a registru

Vyplňte jednoduchou žádost a získejte půjčku bez komplikací. Výběr půjček je široký, každý si jistě najde variantu, vhodnou právě pro něj.

Registr dlužníků

Registry dlužníků jsou vedeny bankovními i nebankovními institucemi a zaznamenávají se v nich informace o platební morálce dlužníků. U nás působí například registr dlužníků Solus, bankovní registr CBCB, nebankovní registr NRKI. Solus je zájmové sdružení nebankovních poskytovatelů půjček.

Datum: 19.8.2015
Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2017 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.