Předschváleno.cz Logo

Půjčky bez registru a zástavy

Oblíbené půjčky pro všechny se záznamem v registru dlužníků jsou půjčky bez registru. Jedná se o takovou půjčku, které získáte i přes to, že jste měli problémy s platební morálkou a neslpáceli jste minulou půjčku řádně a včas. Podmínkou je Vaše schopnost dostát svým závazkům.

půjčka výhody

Půjčky bez registru

Rychlé půjčky bez registru pro všechny, kteří mají záznam registru. Neschválí Vám půjčku jinde z důvodu špatné platební morálky? Půjčka bez registru je Vám plně k dispozici, pokud prokážete, že můžete splácet.

Půjčka do další výplaty

Všem, kterým se nedostává hotovosti v čase mezi výplatou a potřebují půjčku, je určena půjčka před výplatou. Jde o půjčku do 10000 kč až na 30 dní s snadným online sjednáním.

Registru Solus

Registr Solus je sdružení poskytovatelů nebankovních půjček, kde se evidují veškeré informace o platební morálce klientů, kteří čerpají půjčku.

Máte negativní záznam?

Existuje celá škála půjček bez registru, které můžete sjednat online. Jedná se o nebankovní půjčky, které se liší částkou kterou si lze půjčit. Pokud hledáte půjčku do 10000 Kč, využít můžete půjčku před výplatou. Potřebujete li více, budete potřebovat nemovitost k zástavě.

Dostupnější řešení

Pokud se spokojíte s částky do 4500 Kč, vyzkoušejte například rychlou půjčku před výplatou. Některé společnosti mohou k zápisu do registru jen přihlížet, ale dle Vaší individuální situace Vám i přesto půjčku mohou schválit.

Datum: 16.9.2015
Půjčky ihned

Dostupné půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 až 4500 Kč na období do 30 dní. Půjčky jsou dostupné také bez registru a bez doložení příjmu, podle aktuální bonity.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou Vám k dispozici i přes negativní záznam v registru.

Sloučení půjček

Dobrá zpráva pro všechny, kteří splácejí několik půjček. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte spoustu peněz.

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2017 www.Predschvaleno.cz
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékoliv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Stránky obsahují marketingové prvky finančních firem. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček.